1 Mart 2011 Salı


Emeğimiz boşa gitmesin.Lütfen dokunmayın bloglarımıza.

9 yorum:

emine dedi ki...

Merhaba! Problem yasayan arkadaslar benim sayfamda olan çözüm yolunu deneyebilirler. http://eviminkosesi.blogspot.com/2011/03/blog-magdurlari-icin-cozum.html Isinize yaramasi umudu ile.. Emine

www.sendepisir.com dedi ki...

Berna'cım burada olmana sevindim. Herkesin dönmesi dileği ile..

www.sendepisir.com dedi ki...

Berna'cım kaç gündür neredesin merak ettim. Umarım hasta değilsinizdir,sağlıklı haftalar..

mehtap kuzucu dedi ki...

canım kardeşim,dünya kadınlar gününü kutluyorum,senin yazamadığını biliyorum şu an...inşallah bloglarımız bu esaretten kurtulacak ve o güzel postları hep birlikte paylaşacağız.çook öpüyorum

Yaren dedi ki...

Ne moral bozucu bir olay , o kadar sevgiyle ilgiyle emek ver sonra kafalarina göre engelleyebiliyorlar. Insal en kiza zamanda bu durum düzeltilir.Düzeltilceginede eminim. Güzel bir hafta diliyorum ,sevgile kal.

Nilgün dedi ki...

Berna'cım günaydın dün gece yine hiçbir bloğa yorum bırakamıyordum. İnsanlarla dalga geçiyorlar sanki, görüşmek üzere sağlık ve sevgiyle..

derya dedi ki...

Canım nerelerdesin inşallah önemli bir sorun yoktur öpüyorum.

Öznur dedi ki...

30 Mart - 25 Nisan 2011 tarihleri arasında HOBİ DÜNYAM .WOMENFORUM.NET ve http://www.papatya68.blogspot.com tarafından düzenlenen yemek etkinliklerinin 12.'si olan "45 Dakikalık Tarifler" etkinliğine ben http://www.tarifkolik.com ev sahipliği yapacağım.
Siz değerli arkadaşlarım ve katılmak isteyen herkesi etkinliğime davet ediyorum.
Bunun için yapmanız gerekenler:
Siteniz varsa; Sitenizde tarifinizi yayınladıktan sonra benim linkimi verip hobidünyam yemek etkinliği için olduğunu belirtmeli ve bana yorum bırakarak yada mail atarak haber
vermelisiniz. Herkesin bu etkinlikten haberdar olabilmesi için sayfamdan html kodunu alarak etkinlik bannerını sayfanıza eklemeyi lütfen unutmayın.
Siteniz yoksa; oznur@tarifkolik.com adresime isminizi ve tarifinizi fotoğrafıyla beraber mail atmanız yeterlidir. İstediğiniz kadar tarifle katılabilirsiniz.
Haydi hazırlanması ve pişmesi 45 dakikayı geçmeyecek pratik tariflerinizi 25 Nisan'a kadar gönderin ve ne kadar hızlı olduğunuzu gösterin.
Bu davetiyeyi ulaştırabildiğim, ulaştıramadığım herkes etkinliğimize davetlidir. Siteniz olsun olmasın paylaşmak istediğiniz değerli tariflerinizi bekliyorum. Şimdiden katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.
NOT:hobidünyam etkinliklerine ev sahibeliği yapmak isteyenler
http://papatya68.blogspot.com/ adresine başvurabilirler...
GÜZEL PAYLAŞIMLARLA BULUŞMAK DİLEĞİYLE
SEVGİLER..
ÖZNUR

Nilgün dedi ki...

Berna'cım nasılsın dön artık yaaaaa...

Related Posts with Thumbnails